c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Anna Dyszy

01

Anna Dyszy

Cześć jestem Ania, jestem mgr fizjoterapii. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Uwielbiam pomagać ludziom wrócić do pełnej sprawności, bądź pozbyć się kontuzji. W pracy staram się łączyć terapię w gabinecie z pracą z pacjentem na sali treningowej, bo to odpowiednie ćwiczenia pozwolą tak naprawdę pożegnać się z dolegliwościami bólowymi na długo. W gabinecie skupiam się na rozluźnieniu tkanek miękkich, wykorzystuje w swojej pracy techniki manualne oraz wykonuje suche igłowanie. Zapraszam do siebie: – osoby, które trenują zarówno wyczynowo jak i amatorsko, – osoby, które chcą pozbyć się stale powracających kontuzji, – osoby, które chcą wrócić do aktywności po różnego rodzaju zabiegach ortopedycznych. Z racji, że jestem również trenerem zapraszam do siebie osoby, które chcą zacząć uprawiać sport, chcą się wzmocnić, kobiety chcące powrócić po ciąży do aktywności.

Przyjdź
i zrób coś dla siebie

Treningi w naszym studio to nie tylko aktywność fizyczna, ale również odskocznia od stresującego, zabieganego życia codziennego.