c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

Ewa Ochocka

01

Ewa Ochocka

Jestem fizjoterapeutką, trenerem przygotowania motorycznego sportowców oraz trenerem personalnym.

Posiadam prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty o numerze 67575. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Ze sportem związana jestem od ponad 14 lat. Moje wieloletnie praktyczne doświadczenie w sporcie oraz wykształcenie z fizjoterapii i systematycznie pogłębiana wiedza w zakresie treningu siłowego i motorycznego pozwala mi na większe możliwości pracy z ciałem, przeprowadzenie pełnej rehabilitacji po urazach sportowych, zapobieganiu kontuzjom oraz zwiększanie możliwości osiągania lepszych wyników sportowych.

Specjalizuję się w biegach sprinterskich. W swoim dorobku mam 14 medali Mistrzostw Polski. Byłam członkiem Kadry Polski Lekkiej Atletyki, kilkakrotnie brałam udział w zawodach rangi międzynarodowej. Sport jest moją życiową pasją.

Podczas swojej kariery sportowej przeszłam wiele kontuzji, dlatego wiem jak ważne jest połączenie rehabilitacji z odpowiednim treningiem, żeby wrócić do pełnej sprawności. Poznałam z autopsji, że trening motoryczny jest niezbędnym elementem w podniesieniu możliwości sportowych.

Teraz jestem fanką każdej formy aktywności od brazyliskiego ju jitsu, squasha, bachate aż po bardziej ekstremalne skoki spadochronowe. Eksploruję i doświadczam oraz uczę się nowych ruchów, tym samym dając sobie nowe wyzwania.

Przyjdź
i zrób coś dla siebie

Treningi w naszym studio to nie tylko aktywność fizyczna, ale również odskocznia od stresującego, zabieganego życia codziennego.