c

Cum sociis Theme natoque penatibus et magnis dis parturie montes, nascetur ridiculus mus. Curabitur ullamcorper id ultricies nisi.

1-677-124-44227 184 Main Collins Street, West Victoria 8007 Mon - Sat 8.00 - 18.00, Sunday CLOSED
Follow Us

O nas

01

Nazwa sali treningowej nie jest przypadkowa. Wyznajemy zasadę równowagi w każdym aspekcie życia.
A w treningu dotyczy to balansu między wysiłkiem fizycznym a regeneracją i dobraniem ćwiczeń i metod treningowych, dzięki którym będziesz się wszechstronnie rozwijał.

Na sali treningowej wypełnionej nowoczesnym sprzętem, prowadzimy treningi indywidualne, w parze i w małej grupie. Prowadzenie treningów to praca, ale przede wszystkim pasja dla naszej kadry trenerskiej. Trenerzy posiadają doświadczenie i nieustannie szkolą się u najlepszych. Oprócz tego sami są sprawni, silni i wytrenowani.

Nasi trenerzy

02

Zadaniem naszych trenerów jest dostosować trening personalny w 100% pod twoje potrzeby i umiejętności.

Współpracujemy z doświadczonym fizjoterapeutą i dietetykiem.

Nasi trenerzy

02

Zadaniem naszych trenerów jest dostosować trening personalny w 100% pod twoje potrzeby i umiejętności.

Współpracujemy z doświadczonym fizjoterapeutą i dietetykiem.
Fizjoterapeuta

Cześć jestem Ania, jestem mgr fizjoterapii. Ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Uwielbiam pomagać ludziom wrócić do pełnej sprawności, bądź pozbyć się kontuzji. W pracy staram się łączyć terapię w gabinecie z pracą z pacjentem na sali treningowej, bo to odpowiednie ćwiczenia pozwolą tak naprawdę pożegnać się z dolegliwościami bólowymi na długo. W gabinecie skupiam się na rozluźnieniu tkanek miękkich, wykorzystuje w swojej pracy techniki manualne oraz wykonuje suche igłowanie. Zapraszam do siebie: - osoby, które trenują zarówno wyczynowo jak i amatorsko, - osoby, które chcą pozbyć się stale powracających kontuzji, - osoby, które chcą wrócić do aktywności po różnego rodzaju zabiegach ortopedycznych. Z racji, że jestem również trenerem zapraszam do siebie osoby, które chcą zacząć uprawiać sport, chcą się wzmocnić, kobiety chcące powrócić po ciąży do aktywności.

Badanie USG

Przyjdź
i zrób coś dla siebie

Treningi w naszym studio to nie tylko aktywność fizyczna, ale również odskocznia od stresującego, zabieganego życia codziennego.